Yönetilen Hizmetler Nedir?

Yönetilen Hizmetler Nedir?

Firmaların kesintisiz hizmet verebilmeleri amacıyla veri ulaşımında yaşanabilecek herhangi bir sorunun çözülmesi ve bilgilerin güvence altına alınması amacıyla yönetilen hizmetler sizlere yardımcı olur. Yönetilen yedekleme hizmeti, felaket kurtarma ve arşiv hizmeti olarak sizlere hizmet veren internet üzerindeki ilgili online firmalar ile alanında uzman kişilerden hizmet alabilirsiniz. Verilerin her zaman güvenli bir ortamda saklanılması amacıyla sizlere entegre çözüm önerileri sunulur. Veri güvenliğini sağlayan bu uygulama aynı zamanda operasyonel maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltır. Firmaların yöneten yerine denetleyen olma özelliği katar. 365 gün her an yönetim ve monitörleme hizmeti verir.

Avantajları Nelerdir?

Çoğu firma güvenlik altına aldıkları verilerin güvenli olup olmadıklarından şüphe eder. Verilerin güvenli bir ortamda saklanıp arşivlenmesini sağlayan yönetilen hizmetler hakkında internet üzerindeki ilgili online firmalardan bilgi alabilirsiniz. Arşivlenen verilerin ise istenildiğinde hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Yedekten geri dönüşün kısa sürede kolayca yapılabilmesine olanak sağlar. Personeller nedeniyle yaşanan zaman kayıplarının, ekstra maliyetlerin önüne geçilmesine yardımcı olan bu hizmet güncelliğini her zaman korur.

Yönetilen Hizmetlerin Önemi

Sizlere maksimum koruma sağlayan yönetim hizmetleri kesintisiz bir şekilde iş akışına sahip olmanızı sağlar. Çalışanların performansları ve istatistik veriler uzman ekip tarafından raporlanır ve sizlere iletilir. İstediğiniz zaman iyileştirme ve danışmanlık hizmeti de alabilmenizi sağlar.