Gergi Tavanın Avantajları

Gergi Tavanın Avantajları

Germe (Gergi) Tavan

Yaşam alanlarını daha modern hale getirmek için dekorasyon uygulamalarında yeni ve modern sistemler tercih ediliyor. Gergi tavan da bu anlamda son yıllarda yaygın şekilde uygulanan bir sistem olarak dikkat çekiyor. Led aydınlatma alanında kullanılan bu sistem, uygulandığı alanı daha modern ve estetik görüntüye kavuşturuyor. Gergi tavan sistemleri ve uygulama alanları hakkında örnek çalışmaların yer aldığı başarılı ve kaliteli çalışmaları ile tercih sürecinizde size fikir sunuyor.

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi ya da germe tavan olarak bilinen tavan sistemleri ortamın daha şık görünmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Dekorasyon amacı ile tercih edilir. Hafif yapısı nedeniyle kullanım kolaylığı sağlar. Toz tutmaz, nem ve rutubetten etkilenmez. Darbelere ve dış etkenlere karşı mukavemeti yüksektir, kırılma, çatlama ve sünme yapmaz. Yüzde ellisi klor olan PVC malzemeden üretilen gergi tavan sistemi, ısıya dayanıklıdır, yangın tehlikesinde kolay yanmaz. Farklı desen, boyut ve dokuda üretildiği için her zevke hitap eder. Renklerinde solma meydana gelmez, boya istemez, uzun yıllar kullanılabilir. Montajı ve demontajı kolaydır. Işıklandırma ve havalandırma sistemleri dahil edilebildiği için bu sistemler için ekstra uygulama yapılmasına gerek kalmaz. Gergi tavan fiyatları uygulama alanının büyüklüğüne, yapısına, tercih edilen gergi tavan türüne göre belirlenir. Fiyat listesi için poliger.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Germe Tavan Çeşitleri

Transparan/ışıklı, akustik, üç boyutlu, lake, dijital baskı gibi çeşitleri olan germe tavan sistemleri uygulandığı alanda farklılık yaratan, modern ve estetik bir uygulamadır.