Estetik Gülüş Tasarımı Teknikleri

Estetik Gülüş Tasarımı Teknikleri

Estetik gülüş tasarımı için öncelikli hastalıklı diş ve diş etlerinin tedavi edilmesi gerekir. Günümüzde bu uygulamalarda kullanılan teknikler ve teknik cihazlar, işlemlerin daha kolay ve hızlı yapılmasını sağlıyor. Önceden olduğu gibi ağrılı ve kanamalı diş tedavileri artık yok. Neredeyse hiç hissetmeden en zor tedaviler bile kolayca yapılabiliyor. Tedavi sonrası da herhangi bir ağrı hissetmeden günlük hayata dönebiliyoruz. Diş estetiği ve gülüş tasarımı nedir? Tam olarak diş sorunlarının tedavi edilerek yüzünüze ve ağzınıza uygun estetik bir görünüm sağlamaktır diyebiliriz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Gülüş Tasarımı Herkeste Aynı Mıdır?

Gülüş tasarımı işlemleri kişiden kişiye farklılık gösterir. Öncelikle kişinin yaşı, cinsiyeti ve beklentileri göz önünde tutularak tedaviye başlanır. İlk muayene ile kişinin dişindeki sorunlar ve rahatsızlıklar belirlenir. Her hastada diş ve diş eti sorunu aynı değildir. Bazılarında ortodonti tedavi gerekirken bazılarında implant gereksinimi olabilir. Bu yüzden eksiklerin ve rahatsızlıkların belirlenerek hastaya uygun tedavi uygulanması şarttır. Hastanın beklentileri ve ihtiyaçları belirlendikten sonra hastanın ağız ve diş ölçüleri alınır. Dijital programlar hastanın yüzüne uygun estetik görünümün önceden görüntülenmesi adına son derece önemlidir. Aynı zamanda bu programlar sayesinde alınan ölçüler tam olarak uygulanır.

Gülüş Tasarımı Fiyatları


Önceden belirttiğimiz gibi gülüş tasarımında uygulanacak işlemler, kullanılacak malzemeler ve tedavi süreci kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu durumda fiyatlar da farklılık gösterir. Örneğin diş dolgusu ile diş implantı tedavisi arasında ciddi fiyat farkı vardır. Diş tedavileri ve diş estetiğinde taksitli ödeme imkânları ile bu süreç müşteriler için daha kolay hale getiriliyor. Diş estetiği normalde de anormal bir bütçe gerektirmiyor.