Lazer Epilasyon Fiyatları Nelerdir?

Lazer Epilasyon Fiyatları Nelerdir?

Lazer epilasyon fiyatları uygulanan tekniklere ve uygulayıcıların profesyonelliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin sık sık tercih etmiş olduğu tüylerden kurtulma yöntemi olarak karşımıza çıkan Lazer epilasyonun farklı yöntemleri de bulunmaktadır. Bu yöntemler sayesinde kalıcı olarak istenmeyen kıllardan kurtulmak mümkündür. Ancak lazer epilasyonların da tercih edeceğiniz yönteme bağlı olarak ince tüylerin lazer epilasyonu ile ortadan kaldırılması söz konusu olmayabilir. Ancak buzlu epilasyon yöntemi tercih ederseniz ince kılların dahi kolaylıkla dökülmesi sağlanabilir. Lazer epilasyonlarına fiyatlandırma seans ücreti olarak yansıtılmaktadır. Seansların sayısı ise tamamen bireyin vücut yapısına vücudundaki kıl oranına ve tedaviye cevap verme oranına göre değişiklik göstermektedir.

Lazer Epilasyonu Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon fiyatları tamamen bireyin vücudundaki kıl yapısına bağlı olarak ve seçmiş olduğu epilasyon yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Online firmalar 4 farklı epilasyon çeşidi ile hizmet vermektedir. Tüm epilasyon çeşitlerinde kıl tipi ve kıl yoğunluğu aynı zamanda cilt tipi ve cilt rengi ciddi manada Lazer epilasyonunda süreci etkilemektedir. Öncelikle lazer epilasyon yaptıracak kişilerin 15 gün boyunca lazer epilasyon bölgelerindeki kıllara hiçbir müdahalede bulunmaması gerekmektedir. Ardından planlama yapılarak tercih edilen yöntem uygulanmaya başlanır. Epilasyon yöntemleri tercih edilirken yine vücut tipiniz ve cilt renginiz dikkate alınmaktadır.

Lazer Epilasyon Süresi

Lazer epilasyon fiyatları üzerinde etkisi olan lazer epilasyon suresi bireylere göre değişiklik göstermektedir. Bireylerin vücut yapısına, hormonal dengeye, uygulama yapılan alandaki kıl yoğunluğuna, cilt rengine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle şu kadar seans suresi yeterlidir diyebilmek oldukça zordur. Ancak uygulamaya başlanmadan önce yapılan analizler neticesinde ortalama olarak süresi belirlenebilir. En uygun lazer epilasyon operasyonları için online internet adreslerini inceleyebilir.