Aygün Alüminyum En Başarılı Camlı Kule Ödülünü Aldı

Aygün Alüminyum En Başarılı Camlı Kule Ödülünü Aldı

Türk şirket Aygün Alüminyum bir ödüle daha layık görüldü! Dünya çapında, en zorlu projeler için teknolojik çözümler sunan AGC, 100 yıllık deneyimi ve inovasyon anlayışındaki liderliği ile tanınıyor. Cam, elektronik, kimya ve seramik teknolojilerinde her yıl yepyeni değerlerin yaratılmasına öncülük ediyor.

Sektörde lider konumunda bulunan, 40 yıllık tecrübesiyle her gün yeni bir başarıyla karşımıza çıkan Aygün Alüminyum; dünyada uyguladığı projelerden Moskova OKO Tower projesi ile bir ödüle daha imza attı. Proje, en güzel camlı kule binası olarak birinci seçildi! Plaket, AGC tarafından, Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Güneysel’e takdim edildi.

Aygün Alüminyum 2023 Hedeflerine Önemli Bir Katkı Sağlıyor

Sektöre, 1979 yılında, İstanbul Levent’teki mütevazi atölyesinde giriş yapan Aygün Alüminyum, bugün; alüminyum giydirme cephe işinde; alışveriş merkezlerinden rezidanslara, öne çıkan gözde yüksek bina projelerinden hastanelere kadar birçok alanda liderlik konumuna yükseldi.

Aygün Alüminyum’un Moskova OKO Tower projesi ile AGC tarafından birinciliğe layık görülmesi bir rastlantı değil. Tam aksine bir emek mimarisi. Bugün, başta Türkiye olmak üzere; Sibirya’ dan, Amerika’ ya; İngiltere’ den Belçika’ ya kadar 20 ülkede faaliyet gösteren Aygün Alüminyum, dünyaca ünlü birçok mimar ve müteahhitin yüzlerce projesini dünyanın dört bir yanında başarıyla hayata geçirdi.

KAYNAK: https://www.yenisafak.com/aygun-aluminyum-agcden-dunyada-en-basarili-camli-kule-odulunu-kazandi-h-3395689