Master Yaparak Avustralya Çalışma İzni Sahibi Olabilirsiniz

Master Yaparak Avustralya Çalışma İzni Sahibi Olabilirsiniz

Avustralya’nın Öğrencilere Sunduğu İmkanlar

Master yapmak hem akademik hem de çalışma hayatınıza atacağınız en güzel adımdır. Ülkede çok sayıda üniversite bulunmaktadır. Ülkemizde denkliği olan üniversitelere kayıt yaptırarak Avustralya çalışma izni alabilirsiniz. Avustralya üniversiteleri dünya çapında fark yaratan üniversiteler arasında yer almaktadır. Bilimsel çalışmalar, teknolojik gelişmeler ve sunular imkanlar değerlendirildiğinde master yapmak için en ideal ülkelerden biri Avustralya’dır. 2 yıl master yaparak 24 ay çalışma izni hakkına sahibi olabilirsiniz. Çalışma izninin alınmasından sonra ülkede sürekli oturma izni alarak burada kalmaya devam edebilirsiniz.

Master Başvurusu İçin Gerekli Olan Belgeler

Ülkedeki yükseklisans programları 12 ya da 24 ay arasında değişmektedir. Hem çalışıp hem de master yapmak isteyen öğrencilere yönelik olarak ülke çokça tercih edilmektedir. Master programlarında dil İngilizce’dir. Master programlarından yararlanmak için temel şart, yapılan İngilizce sınavlarından başarı göstermektir.

Özgeçmişiniz

Referans mektubu

Not durum belgesi

Pasaport

Diploma

Niyet mektubu

Akademik referanslar

Bu belgeler ile başvuru yaptığınızda master eğitimine başlarsınız ve çalışma izni almış olursunuz. Ayrıca Avustralya dil okulu öğrencilerine de yarı zamanlı olarak çalışma izni verildiği hatırlatalım. Sizlere bu konuda danışmanlık hizmeti sunabilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin.