Tüm Organizasyonların Gözdesi Folyo Balonlar

Tüm Organizasyonların Gözdesi Folyo Balonlar

Folyo balonlar tüm organizasyonlarda en fazla kullanılan organizasyon malzemeleri arasındadır. Doğum günlerinden en mutlu günlerinizin kutlamasına kadar her yerde kullanılan bu balonlar ortama renk ve canlılık verir. Parlak folyo renkleri içerinde pastel tonlarda balon bulabilirsiniz. Site içerisinde değişik konseptler için gerekli olan tüm renkleri bularak parti konseptinizi kolayca tamamlayın. Altın ve gümüş renklerin biraz daha fazla kullanıldığı balonları farklı renkler ekleyerek değişik ortamlar yaratılabilir. Folyo balon çeşitleri arasında olan şeffaf folyo balonlar ile değişik ortamlar sağlayın. Set halinde olan folyo balonlar ile sevdiğinize sevginizi en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Folyo Balon Boyutları Nelerdir?

Folyo balonlar tasarlanırken değişik boyutlarda yapılır. Organizasyonların yapılacağı mekânın büyüklüğü ve alanı önemlidir. Harf şeklinde olan folyo balonları 102 cm civarındadır. Rakam folyo çeşitleri de özellikle doğum günlerinde ve mağaza açılışlarında fazlasıyla kullanılır. Rakam şeklindeki folyo balonlarda aynı harf balonları gibi 102 cm olarak yapılır. Bu büyüklükte yapılmasının nedeni parti ya da organizasyonlarda rahatlıkla fark edilmesini sağlar. Doğum günlerinde sadece tek harf ya da tek rakam olarak ta satın alabilirsiniz.


Rengârenk tasarlanan kalpli balonların boyutları ise 45 cm civarındadır. Renk olarak kırmızı, mavi, yeşil, fuşya, mor, altın, gümüş ve rose gold renkleri vardır. Kalp şekli dışında yıldız şekilli balonlarda partilerin gözdesidir. Yıldız şekilli balonlarda 46 cm civarındadır. Şekilli balonların boyutları da 45 cm civarında yapılırlar. Set halindeki folyo balonların boyutları ise 40 cm’dir.